Recenze Tempish

Zakoupeno v Florbal.com

Standardní láhev

Ověřený zákazník Florbalshop.cz Vanis

Přidáno: 2. března 2023

(naposledy upraveno 2. března 2023)

Zakoupeno v Florbalshop.cz

Tempish Fid

Ověřený zákazník Alza.cz Lilia

Přidáno: 25. ledna 2023

• Velikost neodpovídá správně

Za kvalitu nic říct nemůžu, protože používat zatím také nemůžu.objednala jsem dvě velikosti S a M,tak ta S mnohem větší než ta M, teď musím čekat min.5 let když budou hodit mě vnučce.

TEMPISH DASTY

TEMPISH DASTY

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 19. ledna 2023

(naposledy upraveno 19. ledna 2023)

Zakoupeno v MALL.CZ

• kompromis kvalita cena - první brusle
Tempish Fid Kids

Tempish Revo Torq

Ověřený zákazník IN-LINE BRUSLE cz zdenek

Přidáno: 13. ledna 2023

• teplem tvarovatelné
  • málo vytvarovaná opora pro lýtko
Tempish VIBER 110

Tempish VIBER 110

Ověřený zákazník IN-LINE BRUSLE cz Zuzana

Přidáno: 12. ledna 2023

Zakoupeno v IN-LINE BRUSLE cz

Můj první typ tříkolečkových bruslí. Změna oproti čtyřkolečkovým je jasná, kratší podvozek, tím pádem menší stabilita - a větší volnost v pohybech - ovšem to jsem také chtěla. Na velká kolečka jsem si zvykla po několika desítkách minut na nich strávených. Chtěla bych čistě slalomové brusle, ale z finančních důvodů (slalomové jsou cenově "jinde") jsem zvolila tyto jako kompromis. Značku Tempish a konkrétně tento model jsem vybrala, protože mi přišel jako to nejlepší, nebo ze skupiny těch nejlepších, v dané cenové kategorii. Od Tempish už mám i krasobrusle na led a jsem s nimi spokojená. Usnadnilo mi to i výběr velikosti, kdy jsem spoléhala na to, že jeden výrobce počítá a uvádí velikosti stejně. Brusle jezdí pěkně, jsou lehké a "čilé". Brzdu jsem na ně nemontovala. Snesla bych poněkud více "lady" botu - ne barvou, ale tvarem. (I ve velikosti 42 prosím :-) ) I krasobrusle Tempish mají široké boty. Inline tuplem :-) Bez tlusté ponožky v nich plavu. A to jsem zvyklá na "rozcápnutou" nohu z barefoot bot. Díky pevné skořepině už botu nemůžu utáhnout víc a stále je volnější. To je jediné trochu mínus. Pro jezdce s úzkou nohou bych tedy tento model vůbec nedoporučila. Ale třeba barefooťáci v nich budou spokojení, pro prsty je místa opravdu dost. Věřím, že díky své šířce budou pohodlné jako "cestovní brusle" i na výlety na stezce na několik km. Brusle nosím aktuálně ca 6 hodin denně a nepotí se mi v nich nohy, plus dávám za odvětrávání boty.

Ověřený zákazník IN-LINE BRUSLE cz Ověřený zákazník

Tempish Taky

Ověřený zákazník Alza.cz Lilia

Přidáno: 30. prosince 2022

Zakoupeno v Alza.cz

• Vypadají pěkně ale velikost neodpovídá správně S,mnohem větší než velikost M,tak že pro mou vnučku moc velké

Ověřený zákazník Manvel.cz Hani

Přidáno: 29. prosince 2022

Zakoupeno v Manvel.cz

Brusle sedí perfektně,jen se neustále,samovolně rozepínají za jízdy přesky... budu muset reklamovat..

Ověřený zákazník MALL.CZ Howmuch

Přidáno: 28. prosince 2022

Zakoupeno v MALL.CZ

ideální pro malé děti,vzhledem k možnosti posuvu na tři velikosti.

SCOOPER růžová

SCOOPER růžová

Ověřený zákazník Sportega.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 28. prosince 2022

Zakoupeno v Sportega.cz

Koloběžka je vzhledově velmi pěkná, stabilní.
Je ale určená pro malé děti a způsob zatáčení řidítek je pro tyto malé děti zcela nevyhovující.
Nelze s nima otáčet (doprava,doleva), ale dítě se musí naklonit na jednu nebo druhou stranu. Když je malé, neudrží tak rovnováhu. To bylo velké zklamání.
Koloběžka z Decatlonu je super.

Ověřený zákazník Alza.cz TinaM

Přidáno: 21. prosince 2022

(naposledy upraveno 21. prosince 2022)

Zakoupeno v Alza.cz

Je to dárek, takže za sebe hodnotit nemohu.To ukáže až čas a jelikož je to vánoční dárek, tak až nejdřív na jaře. Nicméně vzhledově jsou brusle pěkné, vypadají bytelně. No uvidíme....

Ověřený zákazník Florbalshop.cz P4T4S3K

Tempish Experie Lady

Ověřený zákazník Sport365.cz Zuzana

Přidáno: 8. prosince 2022

Zakoupeno v Sport365.cz

• Široká prostorná bota i špička, netísní prsty.
  • Pro krasobruslení až příliš pevný skelet boty neumožňující práci kotníkem (pokrčení nohy) a možná paradoxně až příliš mnoho prostoru v botě (velmi tuhé = obtížně se dotahují na nohu na pevno).

Jsem amatér, téměř samouk. Chtěla jsem pro návrat k bruslení po 20 letech pevnější a novější brusle, zároveň kvalitní a kožené. Po úrazu kotníku a dlouhé pauze se mi zpevněná bota v kotníku hodí. Ve srovnání s mými 20+ let starými klasickými dámskými koženými bruslemi Botas jsou tyto Tempish Experie naprosto jiné. Určitě bych je nedoporučovala jako brusle pro krasobruslení, boty jsou absolutně tuhé, problém je vůbec ohnout nohu v kotníku vpřed - pokrčit kolena, dřep, "zastřel kachnu" a podobné prvky vypadají, že v těchto bruslích budou absolutně vyloučené, neboť k jejich provedení potřebujete zmíněnou flexibilitu v kotníku směrem dopředu (abyste mohli také ohnout koleno a pokrčit celou nohu a přitom zůstat svým těžištěm nad bruslí). Abych mohla alespoň minimálně pracovat nohou, boty musím uvázat pouze na předposlední háček, při zavázání až na poslední nejde ani překládat, aniž bych se u toho vnitřní nohou nebyla nucena překlápět a odrážet se přes zoubky. I tak, při vázání na předposlední háček, zatím nejsem schopná dřep apod. udělat (zatímco ve starých bez nejmenších obtíží). Boční tuhost hodnotím kladně, jízda po hranách je jistá. Bota je široká, prostorná, ovšem zase pro krasobrusle možná až příliš - a v kombinaci s tím, jak je celá tuhá, mám zatím problém ji utáhnout na normální nohu i v tlusté zimní podkolence. Začínám se doopravdy modlit, aby boty alespoň časem alespoň trochu povolily. Bota mi připadá spíše jako hokejová, akorát s ostřím se zoubky. Brusle jsou pohledově pěkné, i v černé 42 :-), ale z praktického hlediska mi nepřipadají jako úplně nejlepší volbou - rozhodně ne pro krasobruslení, byť to samoucké a amatérské. Chápu, že pokrok, vývoj, kdyby u něj ovšem nebylo "ale". Vypadá to, že tak jako tak budu muset, abych mohla pracovat na zlepšování v krasobruslařských dovednostech, ušetřit další peníze a zakoupit ještě dražší a skutečně krasobruslařské brusle, které mám vyhlédnuté - opět Botas.

Ověřený zákazník Sport365.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 30. listopadu 2022

Zakoupeno v Sport365.cz

Ještě nevyzkoušeny. Zpracování, vzhled i manipulace s posunem velikosti jsou velmi dobré.

Zobrazuji 81 - 100 ze 500 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25